تصویربرداری از دفاتر دستنویس ۱۵۸ دفترخانه استان گلستان آغاز شد - کانون سردفتران و دفتریاران استان گلستان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تصویربرداری از دفاتر دستنویس ۱۵۸ دفترخانه استان گلستان آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گلستان با بیان اینکه تصویربرداری و آرشیو الکترونیکی در دو حوزه ادارات و دفاتر ثبت انجام می شود، گفت: حوزه اول مربوط به ادارات ثبت بوده ک در این باره کلیه دفاتر و پرونده های این ادارات، ثبت اسکن و به روز رسانی شده است.

 محمد نقی رضاییان تعداد دفاتر ثبت اسناد در استان را ۱۵۸ دفتر عنوان کرد: با همکاری کانون سردفتران و دفتریاران ، باید کلیه دفاتر در این دفترخانه ها اسکن و به روزرسانی شده و آرشیو الکترونیکی انجام شود.

رضاییان با بیان ایکه دفاتر باید به صورت اسکن شده در اختیار سازمان ثبت قرار بگیرند، اظهار کرد: نزدیک به ۱۶ هزار جلد دفتر وجود دارد که تلاش می کنیم ظرف یک سال همه اسکن شده و آرشیو الکترونیکی در استان به اتمام برسد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گلستان، چهار شهرستان گرگان، بندرگز، گنبد و مینودشت را پیشگامان این طرح در استان بین کرد و گفت: تا پایان بهمن ما همه دفترخانه ها در استان ملزم خواهند شد تا دفاتر خود را اسکن کنند. اسکن دفاتر ضمن اینکه به جلوگیری از جعل اسناد و سرعت در انجام کار دفاتر می انجامد، دسترسی کلیه نهاد های دولتی نیز به سهولت انجام می شود.

به اشتراک بگذارید...

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false